nokAmellett, hogy átvezettük az év végi jogszabályváltozások hatását a szabályzatokon, számtalan új, hiánypótló szakanyag jelent meg a Tudástárban. Ráadásul februárban akciós áron lehet regisztrálni.

Az elmúlt év végén – a jogalkotás bevett gyakorlatát követve – fontos jogszabályok módosultak. A sok apró, és több lényegi változás ismét alaposan megdolgoztatja a költségvetési szervek érintett munkatársait.

Ezt a munkát egyszerűsíti le a Szabályozási Tudástár, (szabalyzatok.hu) több szempontból is:

•          az aktualizált szabályzatokhoz változásmutatót csatoltunk;
  •           folyamatosan bővítjük a szakanyagok körét új, támogató dokumentumokkal;
  •           összefoglaltuk a Kbt. és a Bkr. (370-es Korm. rendelet.) változásait, beleértve azt is, hogyan kell módosítani az érintett szabályzatokat;
  •           ismertetjük az Áht. és az Áhsz. módosításait, a szükséges tennivalókat;
  •           a havi hírlevelekben is közlünk fontos információkat.

A folyamatos fejlesztéseknek köszönhetően már 1000-nél is több konkrét gyakorlatot találnak partnereink az egyes témakörökhöz összeállított megállapításmintákban, illetve az egyes folyamatokban rejlő kockázatok, fenyegetések bemutatásával. Kiegészítésként precízen összeállított ellenőrzési nyomvonalak is segítik a belső kontrollrendszerek fejlesztését, működtetését.

A Szabályozási Tudástár használatának előnyei:

•          a szabályzatminták támogatják a jogszabályi megfelelést;
  •          a jogszabály módosítás magyarázatok megkönnyítik a változások követését;
  •          az első számú vezetők szervezetük kockázatait ismerhetik fel;
  •          jegyzők, gazdasági vezetők tevékenységenként kapnak egy leltárt, mi is romolhat el;
  •          az ellenőrzéssel foglalkozó szakemberek vizsgálati fókuszokat találhatnak;
  •          a szabályzatokért felelős vezetők értesítést kapnak, ha egy jogszabály potenciálisan szabályzatot érint, szövegjavaslattal együtt

Leendő partnereink a közzétett nyilvános minták letöltésével meggyőződhetnek a szakanyagok magas színvonaláról és sokféleségéről.

Rendelje meg most: az önkormányzatok, intézményeik és a polgármesteri hivatalok az éves díjból (12 hónapra 60.000,- Ft + áfa) 15% engedményt kapnak, amennyiben azt 2020. február 29-ig kifizetik.

Szabályozási Tudástár részletes ismertető

Kedvezményes megrendelő