szgep0Az Országos Informatikai Programiroda pályázatot hirdet a közt szolgáló szervezetek és az általuk fenntartott intézmények számára, számítógépparkjuk bővítésére, asztali számítógépeket tartalmazó számítógépes szolgáltatáscsomagok segítségével. A pályázattal lehetővé teszik meglévő elavult számítógépek és operációs rendszerek korszerűre váltását akár Intel Core i5-ös, SSD meghajtót (gyorsabb indítást és működést biztosító eszköz) is tartalmazó számítógépekre.

A pályázatban 1000 db számítógépes szolgáltatáscsomag érhető el.

A pályázók köre: Bármely, az alábbi területeken működő szervezet/intézmény pályázhat tekintet nélkül működési formájára:

• Közigazgatás (polgármesteri hivatal, önkormányzat, kistérségi társulás, kamara, köztestület és intézményeik stb.
  • Egészségügy (kórház, háziorvosi rendelő, szakorvosi rendelő, stb.)
  • Oktatás(köz és felsőoktatás, felnőttoktatás stb.)4. Szociális/közösségi tevékenységek (idősek otthona, gyermekotthon, polgárőrség, könyvtárak, szakszervezetek, művelődési és közösségi házak, klubok, szenvedélybetegekkel foglalkozók stb.)
  • Szociális/közösségi tevékenységek (idősek otthona, gyermekotthon, polgárőrség, könyvtárak, szakszervezetek, művelődési és közösségi házak, klubok, szenvedélybetegekkel foglalkozók stb.)
  • Egyházak, vallási egyesületek (vallási, hitéleti tevékenységek)
  • A fenti tevékenységek valamelyikével foglalkozó, vagy ilyen létesítményt működtető, támogató szervezet (alapítvány, egyesület, köztestület, gazdasági társaság, közhasznú kft. stb.)
  • Bármely NEM profitorientált szervezet (függetlenül tevékenységi körétől pl. sportegyesületek, alapítványok stb.)