Az Akadémia célja átfogó ismereteket adni a városkormányzás és a városi közszolgáltatások szakterületeiről azok elméleti megalapozásával, majd városi jó gyakorlatainak bemutatásával és az egyes témakörök között lévő kapcsolatok kiemelésével.

A képzés kiemelt figyelmet fordít a nemzetközi innovációk megismertetésére.

Olyan szakembereket szeretnénk képezni, akik a nemzetközi folyamatokra is nyitott, innovatív gondolkodással és széleskörű ismeretek birtokában kívánják szolgálni településüket, rendelkeznek a felgyorsult hazai és nemzetközi környezet változásainak komplex értelmezéséhez szükséges látásmóddal és képességekkel, így versenyképes tudás birtokában lesznek képesek munkatársként vagy vezetőként feladataikat ellátni. A képzés nem Budapest-fókuszú, kifejezetten várják a Budapesten kívül élők jelentkezését is!

Részletek, jelentkezés