lentiTavaszra elkészül Lentiben az önkormányzati beruházásban épülő új négycsillagos hotel, amely a Dunántúlon az egyik legnagyobb szállodaberuházás - közölte az építkezés helyszínén tartott szerdai sajtótájékoztatóján a térség fideszes országgyűlési képviselője.

Vigh László elmondta: többségében már a belső munkák zajlanak, így az időjárás már nem befolyásolhatja a munkálatokat. A leendő hotel rendkívül jelentős előrelépés Lenti számára, hiszen a húzóágazatnak számító turizmusban új munkahelyeket teremt és növeli a város látogatottságát - tette hozzá.

A négycsillagos, 94 szobás, 3,3 milliárd forintos szálloda- és fürdőfejlesztés építésről Horváth László, Lenti polgármestere kifejtette, 50 új munkahely létesül a beruházásnak köszönhetően, és a vendégéjszakák számának növelésével emelkedik a város bevétele is.

(Inforádió)