aligaA helyi lakosok Balaton-parthoz jutását garantáló településrendezési szerződés hatályon kívül helyezéséért cserébe közel milliárdos fejlesztést ígér a falunak Balázs Attila.

Új fejlemény a Club Aliga-sztoriban: a hajdani pártüdülőt tulajdonló Pro-Mot Hungária elnevezésű cégben meghatározó tulajdonrészt szerzett Bayer Property Zrt. – melynek ügyvezetője Balázs Attila NER-közeli ingatlanfejlesztő – ajánlatot tett Balatonvilágos önkormányzatának új településrendezési szerződés megkötésére. A társaság a március 16-án tartott zárt körű, nem sajtónyilvános lakossági tájékoztató után szombaton délután újabb hasonló sátras, bográcsos rendezvényt tart a Club Aligában – belépés csak lakcímkártyával vagy helyi ingatlantulajdont igazoló okirattal (és nyilván, ahogy az előző tájékoztatójukon, külön meghívóval a kikötőhelybérlők), s feltehetően ezt a legújabb elképzelésüket ismertetik a megjelentekkel.

A Fürdőegyesület nem tágít

A Kádár-és a Castro-villának is annyi?

Balaton-part helyett kilátó

A polgármester válaszolt

A cikk itt olvasható teljes egészében