budailorantBudai Lóránt a bekiabálásokkal megzavart szeptember 1-i testületi ülés után, ma azt nyilatkozta ajku.hu-nak, hogy javaslatot fog tenni a testület feloszlatása érdekében. Szerinte a város vezetésben nincs meg az együttműködéshez szükséges alap, amiben egyet tudnának érteni a város működtetése érdekében.

Az ülésen elhangzottakról azt mondta: „Véleményem szerint mindhárom előterjesztés olyan kérdéseket feszegetett, amely szerintem, szerintünk nem a város érdekeit szolgálja. Sem a 14 millió forint elvonása, sem a bizottsági hatáskör elvonás, sem pedig a J.V.V. Nonprofit Zrt. felügyelőbizottsági tagjainak átrendezése nem viszi előre Jászberényt. Mindhárom téma csupán politikai erőfitogtatás. Azt gondolom, mindebből lesz még konfliktus, sőt ha ez ilyen formában folytatódik, akkor be kell látni, hogy ez így nem működik.”

A cikk itt olvasható tovább »