fodraszÚjszerű és átfogó kezdeményezést hívott életre a városi önkormányzat, melynek célja a helyi kisvállalkozások munkájának támogatása céljából. Szerdától már voksolni is lehet. Miskolc önkormányzata a legjobb miskolci szolgáltatókat szeretné elismerni a miskolciak aktív közreműködésével. Minden, a városban működő szolgáltatóra – legyen szó fodrászatról, vendéglátóegységről vagy gyógyszertárról – voksolhatnak a város lakói.

– Arra buzdítjuk tehát a miskolciakat, hogy szavazatukkal ismerjék el azon szolgáltatók munkáját, akik kiváló minőséget nyújtanak szolgáltatásaikkal – tájékoztat közleményében a Városháza.

Szavazni a miskolc.hu oldalon lehet az alábbi szolgáltatási szektorokban:
- gyógyszertár,
- szabászat/varroda,
- fagyizó/ cukrászda,
- kávézó,
- étterem,
- cipészet,
- fodrászat,kozmetika, manikűr-pedikűr,
- optika,
- taxi-társaság,
- autószerviz, kárrendező helyek,
- ingatlanközvetítő irodák,
- fuvarosok, költöztető cégek,
- szállodák, panziók, wellness-központok, sport- és egészségmegőrzés,
- utazási irodák.
Miskolc kiváló szolgáltatóira szerdától egészen szeptember 24-ig lehet voksolni. Szavazni szolgáltatási szektoronként egy-egy szolgáltatóra lehet.

Érdemes szavazni, mert nemcsak a szolgáltatók, hanem a lakosok is nyerhetnek, a voksolók között is sorsolnak ki nyereményeket.