stranddebJúlius utolsó hétvégéjén rendezik meg idén a Strandok Éjszakáját. Tavaly több mint 40 fürdő fogadta egész éjjel a vendégeket, az akció sikerét a több tízezres látogatószám jelezte.

Tizenharmadik alkalommal hirdette meg a Magyar Fürdőszövetség a Strandok Éjszakáját, amely idén is július 30-án, vagyis július utolsó szombatján lesz. Ezen a kivételes napon hosszított nyitvatartással és különleges programokkal várják a strandok, a gyógy- és termálfürdők, valamint a csatlakozó akvaparkok a látogatókat.

Idén már biztosan lesz Strandok Éjszakája a Kecskeméti Élményfürdő és Csúszdaparkban (rossz idő esetén a Kecskeméti Fürdőben), a budaörsi városi uszodában, a komáromi Brigerito Gyógyfürdőben, a karcagi Akácliget Gyógy- és Strandfürdőben, a szegedi Napfényfürdő Aquapolisban, a Hungarospa Hajdúszoboszló komplexumában, a csongrádi városi gyógyfürdőben és a kisújszállási Kumánia Gyógy- és Strandfürdőben.

Az akciózó fürdőkről és programjaikról a Magyar Fürdőszövetség saját és hivatalos közösségi oldalán, a Csobbanj Velünk Facebook-oldalon lehet pontosan tájékozódni.