Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  Ellátandó feladatok: A lakások és helyiségek bérletére és elidegenítésükre vonatkozó egyes szabályokról szóló 1993. évi LXXVIII. törvényben és az önkormányzati tulajdonban lévő lakások bérletéről és elidegenítéséről, valamint az önkormányzati otthonteremtő támogatásról szóló 3/2019. (II.18.) számú önkormányzati rendelet alapján benyújtott kérelmekkel kapcsolatos eljárások lefolytatása. A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök: • a lakásgazdálkodással kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, naprakész adatrögzítés, statisztikák előkészítése • a lakások bérletére és elidegenítésére vonatkozó jogszabályok ismerete, változások nyomon követése, alkalmazása • a vagyonkezelővel és egyéb társszervekkel való kapcsolattartás • az otthonteremtő támogatással kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása • ügyfélfogadás Jogállás, illetmény és juttatások: A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései irányadók. A közszolgálati jogviszony létesítésekor 3 hónap próbaidő kerül kikötésre.

Betöltendő állás szakmacsoportja:  szociális és gyámügy
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):  Hatósági jogalkalmazási
Betöltendő állás jogviszonya:  Közszolgálati jogviszony (Kttv.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
  Határozatlan, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:  Mohács
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):  A pályázatok benyújtásának módja: • Postai úton, a pályázatnak a Mohácsi Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (7700 Mohács, Széchenyi tér 1. ). Kérjük a borítékon feltüntetni: „Pályázat szociális munkakör betöltésére” Egyéb információ Kiss Ágnestől kérhető a 69/505-552 telefonszámon.
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
  Büntetlen előélet
  Cselekvőképesség
  Magyar állampolgárság
  Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása
  Erkölcsi bizonyítvány
Elvárt végzettség/képesítés:
  4. Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma - középfokú szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség , Ismeretlen képzési terület, Érettségi bizonyítvány
Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
  gyakorlott szintű MS Office (irodai) alkalmazás
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő végzettség/képesítés:
  felsőfokú szakirányú végzettség
  közigazgatási alap-, szakvizsga
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?:  Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:
  Kommunikációs készség (alap)
  Csapatmunka, együttműködés (ügyfélszolgálati)
  Szakmaiság, szakértelem, szakmai felkészültség, szaktudás (ügyintézői)
  Összefüggések megértése (egyéb)
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
  motivációs levél
  fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
  Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
  végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata
A pályázat benyújtásának határideje:  2024.04.30. 00:00
A pályázat elbírálásának módja:  A kiválasztottak személyes meghallgatáson vesznek részt, a kiválasztásról a kinevezési jogkör gyakorlója dönt. A munkáltató fenntartja a jogot, hogy a pályázati eljárást eredménytelenné nyilvánítsa.
A pályázat elbírálásának határideje:  2024.05.25. 00:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye:  Mohács város honlapja
Állás tervezett betöltésének időpontja:  2024.06.01.