Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  Az önkormányzat és a költségvetési szerveik részére könyvelési feladatok. Egyéb kapcsolódó analitikák, nyilvántartások vezetése. Államkincstár felé adatszolgáltatás, folyamatos kapcsolattartás. ASP Gazdálkodási Modulban történő könyvelés, feladatellátás, pénzügyi-, statisztikai adatszolgáltatások készítése. Az önkormányzati költségvetés, beszámoló és zárszámadás készítésében közreműködés. Gazdasági események kontírozása. Közreműködés a gazdálkodással kapcsolatos önkormányzati döntések előkészítésében, önkormányzati szintű előirányzatok nyilvántartása. A bejövő és kimenő számlák feldolgozása, kifizetésre történő előkészítése, a kötelezettségvállalás, ellenjegyzés, teljesítésigazolás, utalványozás és érvényesítés rendjéről szóló szabályozásra figyelemmel. Havi és évzárási feladatokban részvétel, egyeztetések, analitikák és alátámasztások elkészítése. Egyéb pénzügyi feladatok ellátása.

Betöltendő állás szakmacsoportja:  önkormányzat
FEOR besorolás:  3910 Egyéb ügyintéző
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):  Közgazdaság/pénzügyi/elemzési
Betöltendő állás jogviszonya:  Közszolgálati jogviszony (Kttv.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
  Határozatlan, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:  Üröm
Álláshirdető szervezet bemutatása:  A munkavégzés helye Üröm, Iskola u.10. A pályázatot a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címre kérjük benyújtani. A pályázattal kapcsolatban felvilágosítást Baloghné Berend Gabriella Viktória gazdasági vezető nyújt (26/ 06-26-350-054/107 m). A munkáltató a pályázati felhívást visszavonhatja, valamint a kiírt pályázatot eredménytelennek nyilváníthatja.
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):  A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései , valamint a közszolgálati és cafetéria szabályzat az irányadók. A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség a közszolgálati tisztviselők képesítési előírásairól szóló 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet alapján. A munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök: 1 .sz.melléklet 19. pont szerinti Pénzügyi és számviteli feladatkör
Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
  Büntetlen előélet
  Cselekvőképesség
  Magyar állampolgárság
Elvárt végzettség/képesítés:
  4. Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma - középfokú szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség , Egyéb végzettség, Gazdasági középiskolai végzettség; vagy középiskolai végzettség és szakirányú szakképesítés
Pályázat elbírálása során előnyt jelent
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?:  Nem
Egyéb pályázati előnyök:
  Mérlegképes könyvelői végzettség államháztartási szakon
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
  végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
  Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
A pályázat benyújtásának határideje:  2024.08.15. 00:00
A pályázat elbírálásának határideje:  2024.08.23. 00:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye:  www.urom.hu
Állás tervezett betöltésének időpontja:  2024.09.02.