Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  a képviselő-testületi előterjesztések szakmai, jogi és törvényességi felülvizsgálata, a képviselő-testület, valamint a képviselő-testület bizottságainak feladat- és hatáskörébe tartozó döntések előkészítése, végrehajtása, nemzetiségi önkormányzat képviselő-testülete döntéseinek előkészítése, végrehajtása, népszavazással, választással kapcsolatos feladatok ellátása, önkormányzati rendelet-tervezetek készítése, rendeletek közzétételével kapcsolatos feladatok ellátása, normatív utasítások előkészítésével kapcsolatos feladatok ellátása, az önkormányzati osztályvezető távolléte, akadályoztatása esetén az önkormányzati osztályvezető feladatainak ellátása, önkormányzat tulajdonában lévő gazdasági társaságokkal, költségvetési szervekkel kapcsolatos döntések előkészítése, végrehajtása, önkormányzati közalapítványokkal kapcsolatos döntések előkészítése, végrehajtása.

FEOR besorolás:  2910 Egyéb magasan képzett ügyintéző
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):  Egyéb
Betöltendő állás jogviszonya:  Közszolgálati jogviszony (Kttv.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
  Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:  Lenti
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):  A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra: a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadóak.
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
  Büntetlen előélet
  Cselekvőképesség
  Magyar állampolgárság
  Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása
  Erkölcsi bizonyítvány
Elvárt végzettség/képesítés:
  6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Jog, felsőoktatásban szerzett jogi, közszolgálati szakképzettség
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?:  Nem
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
  végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
  vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítése
  Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  Hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
A pályázat benyújtásának határideje:  2024.09.10. 00:00
A pályázat elbírálásának módja:  A pályázati feltételeknek megfelelő pályázatokat Lenti Város Jegyzője bírálja el.
A pályázat elbírálásának határideje:  2024.09.24. 00:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye:  Lenti Város honlapja, Zalai Hírlap, Lenti Televízió Kft
Állás tervezett betöltésének időpontja:  2024.10.01.