Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  A jegyző teljes körű helyettesítése, valamint a jegyző által meghatározott feladatok ellátása.

Betöltendő állás szakmacsoportja:  jogi
FEOR besorolás:  1123 Helyi önkormányzat kinevezett vezetője
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):  Felsővezetői
Betöltendő állás jogviszonya:  Közszolgálati jogviszony (Kttv.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
  Határozatlan, 40 óra, Általános, Teljes munkaidő
Munkavégzés helye:  Budapest
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):  A pályázatot és mellékleteit elektronikus úton a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre, Baloghné dr. Nagy Edit címzetes főjegyző részére kell megküldeni a II/64/2024. iktatószámra való hivatkozással. A pályázat kiírója a pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartja. A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Kttv., valamint Budapest Főváros IX. Kerület Ferencvárosi Polgármesteri Hivatal Közszolgálati Szabályzatának rendelkezései irányadók.
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
  Büntetlen előélet
  Cselekvőképesség
  Magyar állampolgárság
  Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása
Elvárt végzettség/képesítés:
  6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Általános programok és képzések, m.n.s., A Kttv. 247. § (1) bekezdés a) pontjában meghatározottak szerint.
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):  2
Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
  Igazgatásszervező vagy közigazgatás-szervező alapképzési szakon, illetve jogász vagy államtudományi mesterképzési szakon szerzett szakképzettség,
  vagy közigazgatási mesterképzési szakon szerzett okleveles közigazgatási szakértő vagy okleveles közigazgatási menedzser szakképzettség.
  Jogi vagy közigazgatási szakvizsga.
  Közigazgatásban szerzett legalább 2 év szakmai tapasztalat.
  Vezetői tapasztalat.
  Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
  Elvárt kompetenciák: kiváló szintű vezetői és kommunikációs készség, szakmai elkötelezettség és együttműködési készség.
  A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: részletes szakmai önéletrajz, iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata,
  nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik,
  nyilatkozat az előírt vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítésének vállalásáról,
  nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy az állás betöltésénél összeférhetetlenséget eredményező körülmény nem áll fenn, illetve azokat a pályázó a kinevezés időpontjáig megszünteti.
  Bérigényét, kérjük, tüntesse fel pályázati anyagában.
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?:  Igen
A pályázat benyújtásának határideje:  2024.07.20. 23:55
A pályázat elbírálásának határideje:  2024.08.30. 23:55
A pályázati kiírás további közzétételének helye:  www.ferencvaros.hu, www.profession.hu
Állás tervezett betöltésének időpontja:  2024.09.02.