Legjobb önkormányzati gyakorlatok 2022
2022. augusztus 29. hétfő, 07:00

tooszujA Települési Önkormányzatok Szövetsége ebben az évben is meghirdette a Legjobb ok Programot.

Három témában pályázhatnak :

1.  Bűnmegelőzési, közbiztonsági jó önkormányzati gyakorlatok
  2.  Társadalmi részvétel jó gyakorlatok
  3.  Önkormányzati innovációk

A Program célja a legjobb önkormányzati gyakorlatok feltérképezése, és megismertetése az ország más önkormányzataival, esetleg a nemzetközi szakmai közélettel is. Az új és innovatív helyi megoldások feltérképezése, illetőleg az ilyen megoldásokat nyújtó önkormányzatok tudásának és tapasztalatának terjesztése a hasonló problémával küszködő önkormányzatok körében jobb közszolgáltatásokat, s a településvezetésben magasabb színvonalú teljesítményt eredményezhet. A Program által kezdeményezett tudásátadási folyamat azonban nemcsak azokat az önkormányzatokat segíti, amelyek új megoldásokhoz jutnak, hanem azokat is, amelyek a gyakorlatokat kialakították. A tudásátadás nemcsak írott formában, hanem nyílt napokkal és a kollégákkal való konzultáció során valósul meg. E konzultációkon kitűnő új ötleteket kaphat az átadó önkormányzat is a kialakított gyakorlatok továbbfejlesztésére.

A pályázatok benyújtásának határideje: 2022. szeptember 30.

A részletes pályázati kiírás

alapnet2

CÉGBEMUTATÓ

Pályázati tanácsadónk

semperger_uj2

Pályázati tanácsadó kollégánk válaszol kérdéseire a semperger.kinga@etk-rt.hu címen.