Megjelent a balatoni településfejlesztési pályázat!
2021. július 20. kedd, 08:00

balatonmA Balaton Fejlesztési Tanács pályázatot hirdetett a Balaton Kiemelt Üdülőkörzetben található települések klímaváltozás mérséklését és a klímaváltozáshoz való alkalmazkodást elősegítő beruházásaira, ahol lehetőség nyílik akár 40 millió forintos támogatás igénylésére, 60-100% intenzitás mellett.

A pályázati felhívás célja a klímaváltozás mérséklését és a klímaváltozáshoz való alkalmazkodást elősegítő beruházási elemek, zöldfelületi fejlesztések megvalósítása a Balaton Kiemelt Üdülőkörzetben.

Pályázatot nyújthatnak be:

1. a BKÜ településeinek helyi önkormányzatai;
    2. az a. pontban szereplő települések helyi önkormányzatainak 100%-os tulajdonában lévő vagyonkezelő, településüzemeltető gazdasági társaságai.

A pályázó működési forrásának nem minősülő visszafizetési kötelezettség nélküli végleges juttatás – vissza nem térítendő támogatás. A pályázatok elektronikus feltöltésére 2021. július 19. 10:00 órától nyílik lehetőség.

I. értékelési határnap: 2021. szeptember 15. 24.00 óra
II. értékelési határnap: 2021. november 15. 24.00 óra.

A felhívás itt érhető el »

23ev

CÉGBEMUTATÓ

Pályázati tanácsadónk

semperger_uj2

Pályázati tanácsadó kollégánk válaszol kérdéseire a semperger.kinga@etk-rt.hu címen.