Legjobb Önkormányzati Gyakorlatok Program
2021. június 01. kedd, 08:00

logyA Legjobb Önkormányzati Gyakorlatok Program alapvető célja a legjobb önkormányzati gyakorlatok feltérképezése és megismertetése az ország más önkormányzataival.

A programot 2021-ben is folytatjuk, ebben az évben azokat a már bizonyított jó önkormányzati gyakorlatokat várjuk, amelyek a koronavírus-járvány utáni újrakezdésben lehetnek hasznukra más önkormányzatoknak. Az idei év témái: önkormányzati idősellátás, bűnmegelőzés, közbiztonság, társadalmi felzárkózás, valamint önkormányzati innovációk. A legjobb pályázatok valamennyi területen díjazásban részesülnek a Belügyminisztérium, valamint az Innovációs és Technológiai Minisztérium támogatásának köszönhetően. Pályázati határidő: 2021. június 30.

A teljes felhívás itt olvasható »

23ev

CÉGBEMUTATÓ

Pályázati tanácsadónk

semperger_uj2

Pályázati tanácsadó kollégánk válaszol kérdéseire a semperger.kinga@etk-rt.hu címen.