Az Önkormányzati Klubról - Rólunk

etk szabalyzatok FB200x75

Ma 2021. ápr. 12., hétfő, Gyula napja van. Holnap Ida napja lesz.

Kockázatok megadása

bizt_modul_kAz ügyfél maga döntheti el, milyen kockázatokat szeretne biztosítással kezelni. Az oldal egyszerűen kitölthető, de kérheti az ügyfélszolgálat segítségét. Korábbi biztosítási kötvényének elküldésével a kockázati adatlapot a rendszer kitölti.

Új biztosítási igény megadása menüpontra kattintva jelenik meg a Kockázatválasztó oldal, itt jelölheti meg, hogy milyen kockázatokat szeretne biztosítási fedezetekkel kezelni. Lehetőség van többféle kockázat megjelölésével, összetett fedezetekre is ajánlatokat kérni (pl. vagyon és felelősségbiztosítások együttesen).

A Kockázatválasztó oldalon megjelölt fedezeteknek megfelelően, adatközlő formátumok jelennek meg (sorban egymás után). Ezek az adatközlők részben rövid szövegbeíró mezők kitöltésével, részben bejelölős, pipálós technikával pár perc alatt kitölthetők. Az adatközlők Megjegyzés rovatába az ajánlatkéréssel kapcsolatos esetleges egyedi adatok, információk adhatók meg.

Vissza az előző oldalra

Tovább az Önkormányzati Biztosítások oldalra