Jegyző - Mágocsi Közös Önkormányzati Hivatal PDF Nyomtatás
2023. március 12. vasárnap, 13:28

Betöltendő állás szakmacsoportja:  önkormányzat

Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád):  Hatósági jogalkalmazási

Betöltendő állás jogviszonya:  Közszolgálati jogviszony (Kttv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája:
  Határozatlan, 40 óra, Általános (hivatali), Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:  Mágocs

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):  A Jegyző a Mágocsi Közös Önkormányzati Hivatal vezetője, szakmailag felelős a hivatal működéséért. Feladatai közé tartozik az önkormányzat munkájának előkészítése, végrehajtásának szervezése, államigazgatási hatáskörök gyakorlása. A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök: Testületi ülések előkészítése, rendelet alkotás, hatósági munka és a Magyarország helyi Önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvényben, illetve egyéb jogszabályban meghatározott feladatok ellátása. A mágocsi Közös Önkormányzati Hivatal vezetése, munkáltatói jogok gyakorlása a hivatal köztisztviselői tekintetében .

Álláshirdető szervezet bemutatása:  Mágocs Város Önkormányzata, Mekényes Község Önkormányzata , Nagyhajmás Község Önkormányzata és Alsómocsolád Község Önkormányzata pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.)keretében.

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet honlap címe stb.):   A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztségviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadók. A kinevezési jogkör gyakorlója 6 hónap próbaidőt köt ki. A pályázat benyújtható elektronikus úton Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címre, postai úton Mágocs Város Önkormányzata , 7342 Mágocs, Szabadság utca 39.

Feltételek, előnyök
Pályázati feltételek
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
  Büntetlen előélet
  Cselekvőképesség
  Magyar állampolgárság
  Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása
  Erkölcsi bizonyítvány
Elvárt végzettség/képesítés:
  Felsőfokú alapképzés (bachelor, főiskolai), Jog, Igazgatásszervezői vagy közigazgatás-szervező alapképzési szakon.
  Felsőfokú mesterképzés / osztatlan képzés (egyetemi), Jog, Államtudományi képzési területen szerzett szakképzettség
  Felsőfokú alapképzés (bachelor, főiskolai), Jog, Okleveles közigazgatási szakértő vagy okleveles közigazgatási menedzser
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év):  3
Elvárt vezetői tapasztalat időtartama (év):  5
Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
  Közigazgatási Szakvizsga
Járművezetői engedély kategória:  B
Pályázat elbírálása során előnyt jelent
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő - okmánnyal igazolt - nyelvtudás (idegennyelv megnevezése):
  angol, B1 (alapfok), Komplex vizsga (C)
  német, B1 (alapfok), Komplex vizsga (C)
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?:  Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?:  Igen
Egyéb pályázati előnyök:
  Gyakorlott szintű anyakönyvi szakvizsga
  Gyakorlott szintű ASP, Loclex rendszerek és egyéb önkormányzati hivatalok által használandó online felületek ismeret
  Gyakorlott szintű jogi szakvizsga
  Gyakorlott szintű Önkormányzati munkában szerzett legalább 1-3 év vezetői tapasztalat
A pályázat elbírálása során előnyt jelentő személyes kompetenciák:
  Döntési képesség, felelősségvállalás (vezetői)
  Vezetői funkciók ellátása (vezetői)

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata

nyelvtudást igazoló dokumentum(ok) másolata

motivációs levél

fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23)Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján

vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítése

adatkezelési nyilatkozat

A pályázat benyújtásának határideje:  2023.04.17. 00:00

A pályázat elbírálásának módja:   A kiírásnak megfelelő pályázókat a Mágocsi Közös Önkormányzati Hivatalt alkotó Önkormányzatok polgármesterei hallgatják meg. A pályázat kiírója fenntartja magának a visszavonás jogát, valamint a pályázati eljárás eredménytelenné nyilvánításának jogát.

A pályázat elbírálásának határideje:  2023.05.02. 00:00

A pályázati kiírás további közzétételének helye:  www. magocs.hu, Mágocsi Közös Önkormányzati Hivatalhoz tartozó települések honlapjain

Állás tervezett betöltésének időpontja:  2023.05.03.