Hirdetés
Személyügyi szervező - Budapest Főváros XI. kerületi Újbudai Polgármesteri Hivatal PDF Nyomtatás
2022. szeptember 18. vasárnap, 16:26

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Budapest, 1113 Budapest XI., Bocskai út 39-41.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

• A köztisztviselők béren kívüli juttatási (cafeteria) rendszerének aktualizálása, személyre szóló nyilvántartás vezetése, • Köztisztviselő kismamák ellátásának ügyintézése, • A köztisztviselők teljesítményértékelésével kapcsolatos feladatok ellátása, • A köztisztviselők pályáztatásával, kiválasztásával, kinevezésével és jogviszonyuk megszűnésével kapcsolatos adminisztratív teendők előkészítése, felvétellel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, • Humánpolitikai nyilvántartások vezetése, ellenőrzése, • KIRA és WinTiszt humánpolitikai rendszer napi szintű használata, • Köztisztviselők képzésének megszervezése (alap-, szakvizsga, Probono vizsgák).

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései , valamint a(z) a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete az irányadók.

Pályázati feltételek:

         Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

         Főiskola, a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. sz. mellékletének 23. pontja szerint Felsőoktatásban szerzett jogi, közszolgálati, gazdaságtudományi, pedagógus, bölcsészettudományi, társadalomtudományi, hittudományi, szociális felsőoktatásban szerzett szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és közszolgálati, emberi erőforrás gazdálkodási, humán erőforrás menedzser vagy munkaügyi és társadalombiztosítási felsőfokú szakképesítés.,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

         WinTiszt és KIRA humán nyilvántartó rendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat

         személyügyi területen szerzett szakmai tapasztalat,

         kiemelt szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),

         jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2022. október 10. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. szeptember 26.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt dr. Vári-Timár Zsanett nyújt, a +36706847185 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázat kiírója fenntartja a jogot a pályázat eredménytelenné nyilvánításáról.

A pályázat elbírálásának határideje: 2022. október 7.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

         www.ujbuda.hu; Újbuda Képújság, Újbuda facebook oldala

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A próbaidő tartama: 6 hónap.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.ujbuda.hu honlapon szerezhet.

Ossza meg a bejegyzést