A XIII. kerület nyolcadszorra is megválasztott MSZP-s polgármesterével, Tóth Józseffel készített interjút az Index.

„A sikert nem lehet megszokni, azért folyamatos munkával tenni kell – árulta el Tóth József, aki még a mai napig izgul csapatával a választások napján, pedig tudja, hogy „egy választást nem a szavazás napján kell megnyerni”, hanem az azt megelőző öt évben kell úgy elvégezni a feladatukat, hogy azzal megtartsák a kerületben élők bizalmát.

A polgármester kifejtette, hogy nem tud „meglepőt válaszolni” arra a kérdésre, hogy mi a harminc éves siker titka, a lényeg pusztán annyi, hogy a kerületben élők tudják, hogy kiszámítható, tudatos és tervszerű városvezetést várhatnak tőle.

Ennyi idő után sem engedjük meg azt magunknak, hogy program nélkül induljunk el egy választáson.

A beszélgetés itt olvasható