Az önkormányzatok napja alkalmából szervezett ünnepi konferencián, a Magyar Önkormányzatok Szövetségének (MÖSZ) rendezvényén Navracsics Tibor felvázolta a jelenlegi önkormányzati rendszer működését.

Elmondása szerint Magyarország és az Európai Unió versenyképességének megőrzése érdekében a polgármestereknek össze kell fogniuk és össze kell hangolniuk a munkájukat.

„Ez nekem egy nagy tanulság volt, hogy mennyire lehet a jegyzőkkel bizalmasan beszélni, ezért ezentúl ragaszkodni fogok, hogy jegyzőkkel csak sajtónyilvános rendezvény keretében találkozom, mert akkor akik a vádlóim most, azok a tanúim lehetnek” – mondta Navracsics Tibor a Magyar Önkormányzatok Szövetségének (MÖSZ) ünnepi konferenciáján, amit az önkormányzatok napja alkalmából rendeztek meg.

A cikk itt folytatódik