„Itt áll Érd városa 2020 óta kifosztva: hat év alatt több milliárdot vettek ki 75 ezer érdi ember zsebéből. A 3200 magyar település negyede került csődközelbe” – állította szembe a valóságot az Orbán-kormány luxizásával Csőzik László.


„A düh nem jó szó arra, amit napok óta érzek, amióta megnéztem Magyar Péterék videóját a várbeli minisztériumok (Rogán Antal és Pintér Sándor egykori hivatalai) vakítóan csillogó luxusáról” – írta csütörtöki Facebook-bejegyzésében Csőzik László, Érd polgármestere. Mint írta, az általa vezetett, 75 ezer lakosú megyei jogú város 2020 óta kifosztva áll, miután hat év alatt több milliárdot vettek ki az ott élők zsebéből.

A 3200 magyar település negyede került csődközelbe. Falvak, városok – emlékeztetett, hozzátéve: a rendelőintézetekben, a kórházakban kilométeres várólisták vannak, míg az iskolákban országszerte omladozik a vakolat.

A cikk folytatódik

Hirdetés