Hirdetés
Közigazgatási állások
Lakásgazdálkodási ügyintéző - Budapest II. kerületi Polgármesteri Hivatal PDF Nyomtatás
2021. szeptember 19. vasárnap, 15:13

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Budapest, 1024 Budapest, Mechwart liget 1.

Pénzügyi ügyintéző(könyvelő) - Maglódi Polgármesteri Hivatal PDF Nyomtatás
2021. szeptember 19. vasárnap, 15:12

A munkavégzés helye: Pest megye, 2234 Maglód, Fő utca 12.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

A feladatkörébe utalt intézmények tekintetében a banki, pénztári könyvelendő feladatok ellátása,számlák kontírozása, könyvelése az ASP rendszerben. Az analitikus nyilvántartás és a főkönyvi könyvelés folyamatos egyeztetése. Havi, negyedéves, éves zárási feladatokban való aktív részvétel, adatszolgáltatások teljesítése.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

         Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

         Középiskola/gimnázium,

         pénzügyi,számviteli munkakörben eltöltött - Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat,

         ASP program használata - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

         ECDL

         Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

         Felsőfokú képesítés, felsőoktatásban szerzett szakképzettség és mérlegképes könyvelői szakképesítés ,

         önkormányzati főkönyvi könyvelésben szerzett gyakorlat - Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

         87/2019.(IV.23.) Korm. r. alapján szakmai önéletrajz, képesítést igazoló iratok másolata, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány másolata,hozzájáruló nyilatkozat a személyes adatok pályázati eljárással kapcsolatos kezeléséhez.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. október 11.

A pályázatok benyújtásának módja:

         Személyesen: Andráskóné Gerhát Melinda, Pest megye, 2234 Maglód, Fő utca 12. .

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. október 15.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.maglod.hu honlapon szerezhet.

Hatósági ügyintéző - Kazincbarcikai Polgármesteri Hivatal PDF Nyomtatás
2021. szeptember 19. vasárnap, 15:11

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozott idejű 2023. 12. 31. napjáig tartó közszolgálati jogviszony

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3700 Kazincbarcika, Fő tér 4.

Lakáshasznosítási ügyintéző - Budapest Főváros XIV. Kerület Zuglói Polgármesteri Hivatal PDF Nyomtatás
2021. szeptember 03. péntek, 09:34

A munkavégzés helye: Budapest, 1145 Budapest, Pétervárad utca 2.

Anyakönyvvezető és közigazgatási ügyintéző - Újlengyeli Közös Önkormányzati Hivatal PDF Nyomtatás
2021. augusztus 29. vasárnap, 18:18

A munkavégzés helye: Pest megye, 2724 Újlengyel, Kossuth L. utca 69.

Beruházási előadó - Kondorosi Közös Önkormányzati Hivatal PDF Nyomtatás
2021. augusztus 29. vasárnap, 18:16

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozott idejű 2022.12.30-ig tartó közszolgálati jogviszony

A munkavégzés helye: Békés megye, 5553 Kondoros, Hősök tere 4-5.

« ElsőElőző12KövetkezőUtolsó »

2. oldal / 2

23ev

               CÉGBEMUTATÓ

online

Bejelentkezés

Miért érdemes regisztrálni?