Műszaki irodavezető - Solymári Polgármesteri Hivatal PDF Nyomtatás E-mail
2019. május 14. kedd, 09:01

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A vezetői megbízás időtartama: A vezetői megbízás határozatlan időre szól.
A munkavégzés helye: Pest megye, 2083 Solymár, József Attila utca 1.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Önkormányzati beruházási, felújítási, műszaki feladatok ellátása, szerződések előkészítése. Beruházással kapcsolatos Képviselő-testületi előterjesztések elkészítése. A településen folyó önkormányzati beruházások előkészítésében, lebonyolításában való részvétel, illetve adott műszaki feladat teljes koordinálása. Pályázatok, közbeszerzési eljárások műszaki előkészítésében, megvalósításában való részvétel. Építéshatósági feladatok ellátása. Műszaki iroda munkájának irányítása. Együttműködés a település főépítészével, megbízott tervezőkkel, illetve az intézmények vezetőivel valamint a Településfejlesztési Bizottsággal.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadók.

Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

Főiskola, Műszaki szakirányú végzettség,

Önkormányzatoknál szerzett - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Önkormányzatoknál szerzett - Legalább 1-3 év vezetői tapasztalat,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentumok másolata. Részletes, fényképes önéletrajz (Kttv. 5.sz. melléklete szerint), motivációs levél. 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, vagy igazolás arról, hogy a pályázó az erkölcsi bizonyítványt megkérte. Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik. Hozzájáruló nyilatkozat személyes adatok kezeléséhez. Kinevezéskor 6 hónap próbaidő kerül kikötésre.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. június 6.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Molnárné Berényi Zsófia humánpolitikai előadó nyújt, a 06-26-560-600/132 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Solymári Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (2083 Solymár, József Attila utca 1. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: Munk/26/2019 , valamint a munkakör megnevezését: Műszaki irodavezető.

Elektronikus úton Molnárné Berényi Zsófia humánpolitikai előadó részére a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. E-mail címen keresztül

Személyesen: Molnárné Berényi Zsófia humánpolitikai előadó, Pest megye, 2083 Solymár, József Attila utca 1.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. június 7.