Pénzügyi előadó - Solymári Polgármesteri Hivatal PDF Nyomtatás E-mail
2019. május 14. kedd, 09:00

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Pest megye, 2083 Solymár, József Attila utca 1.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Az önkormányzat és intézményeinek napi könyvelési feladatainak teljes körű ellátása (vevő, szállító, bank, pénztár, tárgyi eszköz, vegyes könyvelések), banki utalások, zárlati teendők elvégzése, időbeli elhatárolások, ellenőrzések, egyeztetések, adóbevallások, adatszolgáltatások, intézmények közötti kapcsolattartás.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadók.

Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

Középiskola/gimnázium, pénzügyi számviteli ügyintéző vagy mérlegképes könyvelő végzettség,

Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Felsőfokú képesítés, Regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség,

Államháztartási könyvelésben szerzett - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

Felhasználói szintű Kincstári szoftverek ismerete (KGR, EBR42, ÖNEGM, ASP),

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentumok másolata. Részletes, fényképes önéletrajz (Kttv. 5.sz. melléklete szerint), motivációs levél. 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, vagy igazolás arról, hogy a pályázó az erkölcsi bizonyítványt megkérte. Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik. Hozzájáruló nyilatkozat személyes adatok kezeléséhez. Kinevezéskor 6 hónap próbaidő kerül kikötésre.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. június 6.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Molnárné Berényi Zsófia humánpolitikai előadó nyújt, a 06-26-560-600/132 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Solymári Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (2083 Solymár, József Attila utca 1. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: MUNK/24/2019 , valamint a munkakör megnevezését: Pénzügyi előadó.

Elektronikus úton Molnárné Berényi Zsófia humánpolitikai előadó részére a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. E-mail címen keresztül

Személyesen: Molnárné Berényi Zsófia, Pest megye, 2083 Solymár, József Attila utca 1.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. június 7.