Adóügyi ügyintéző - Balatonszabadi Polgármesteri Hivatal PDF Nyomtatás E-mail
2019. május 14. kedd, 08:56

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Somogy megye, 8651 Balatonszabadi, Vak Bottyán utca 102.

A munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök:

29/2012.(III.7.) Kormányrendelet 1.sz melléklet 19. Pénzügyi és számviteli feladatkör, 14. Hatósági feladatkör

Ellátandó feladatok:

adóügyi ügyintézés, végrehajtás

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Adóhatósági feladatok nyilvántartásával, elszámolásával, adó kivetésével, beszedésével kapcsolatos feladatok ellátása ASP szakrendszerben, ehhez kapcsolódó nyilvántartások, statisztikák, jelentések vezetése, végrehajtási eljárás intézése.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései , valamint a(z) A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011.évi CXCIX törvény rendelkezései, valamint a Balatonszabadi Község Önkormányzat Képviselő-testületének 8/2019.(III.8.) önkormányzati rendelete az irányadók.

Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

Középiskola/gimnázium,

adóügyi ügyintéző - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

B kategóriás jogosítvány,

Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Emelt szintű szakképesítés, mérlegképes könyvelő,

közigazgatási alapvizsga

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Részletes fényképes szakmai önéletrajz, a közszolgálati tisztviselők jogállásáról szóló 2011.évi CXCIX. törvény 5.mellékletében foglalt adattartalommal, iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló oklevelek másolata, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a személyes adatainak a pályázat elbírálásánban résztvevő személyek általi megismeréséhez hozzájárul, hogy vállalja a vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettséget.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. május 28.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt dr. Töpler Eszter nyújt, a 84/355-011 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Balatonszabadi Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (8651 Balatonszabadi, Vak Bottyán utca 102. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 1834/2019. , valamint a munkakör megnevezését: adóügyi ügyintéző.

Személyesen: dr. Töpler Eszter jegyző, Somogy megye, 8651 Balatonszabadi, Vak Bottyán utca 102.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. május 29.