Hirdetés
Ipar-és kereskedelmi ügyintéző - Budapest Főváros VII. Kerület Erzsébetvárosi Polgármesteri Hivatal PDF Nyomtatás E-mail
2019. május 14. kedd, 08:55

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Budapest, 1073 Budapest, Erzsébet krt. 6.

Ellátandó feladatok:

1. sz. melléklet, 14. Hatósági feladatkör

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Az üzletek működésével, valamint a szálláshely-szolgáltatási tevékenységgel összefüggő hatósági feladatok ellátása. A jogszabályokban előírt kötelező nyilvántartások vezetése. Zenés, táncos rendezvénytartási engedélyezési eljárás lefolytatása. Ellenőrzést végez, vagy helyszíni szemlét tart a feladatkörébe tartozó hatósági eljárásokkal összefüggő tevékenységek helyszínén a jogszabályi előírások betartása, és betartatása céljából, erről jegyzőkönyvet vesz fel. A különböző társhatóságokkal (rendőrség, fogyasztóvédelmi felügyelőség, vámhatóság, tűzvédelmi hatóság, stb.) közösen megtartott éjszakai ellenőrzésen, valamint szemlén való részvétel, jegyzőkönyv felvétele. A munkakörbe tartozó hatósági ügyekben érkezett lakossági panaszbejelentések kivizsgálása, a szükséges eljárás lefolytatása.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései , valamint a(z) Polgármesteri Hivatal Közszolgálati Szabályzata az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

        Egyetem, Felsőoktatásban szerzett közszolgálati, gazdaságtudományi, természettudományi, bölcsészettudományi, társadalomtudományi, hittudományi, jogi, műszaki szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és informatikai, ügyviteli, közgazdasági, közszolgálati, jogi szakképesítés, vagy kormányablak ügyintézői vizsga.,

        Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

        Közigazgatásban szerzett gyakorlat - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

Előnyt jelentő kompetenciák:

        Jó szintű önálló, precíz, pontos munkavégzés, problémamegoldó képesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

        iskolai végzettséget, szakképzettséget, szakképesítést igazoló okmányok másolata

        45/2012. (III.20.) Korm. rendelet alapján elkészített önéletrajz

        nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagnak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. május 24.

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. május 31.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  • www.erzsebetvaros.hu - 2019. május 10.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.erzsebetvaros.hu honlapon szerezhet.

Ossza meg a bejegyzést