Hirdetés
Személyügyi szervező - Budapest Főváros XI. kerületi Újbudai Polgármesteri Hivatal PDF Nyomtatás E-mail
2019. május 08. szerda, 19:05

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozott idejű, előreláthatólag 2021. február 14-ig tartó közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye:v Budapest, 1113 , Bocskai út 39-41.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

• Nyilvántartást vezet a vagyonnyilatkozat-tételre köteles dolgozókról, jogszabályi előírásoknak megfelelően gondoskodik a belépő, a jogviszonnyal rendelkező, és a kilépő dolgozók határidőre történő nyilatkoztatásáról, • Elkészíti a dolgozók munkaköri leírását, gondoskodik azok naprakészen tartásáról, • A köztisztviselők béren kívüli juttatásairól (cafeteria) nyilvántartás vezetése, • Köztisztviselők GYED, GYES igényeinek intézése, folyamatos kapcsolattartás a kismamákkal, • Éves továbbképzési terv összeállítása, nyomon követése, • A köztisztviselők teljesítményértékelésével kapcsolatos feladatok ellátása, • Átsorolások, kinevezések, megszüntetők elkészítése

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései , valamint a(z) Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

        Főiskola, a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. sz. mellékletének 23. pontja szerint az I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett jogi, közszolgálati, gazdaságtudományi vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és közszolgálati, emberi erőforrás gazdálkodási, humán erőforrás menedzser vagy munkaügyi és társadalombiztosítási felsőfokú szakképesítés,

        Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

        WinTiszt és KIRA humán nyilvántartó rendszerek ismerete, alkalmazása,

        államigazgatásban szerzett szakmai tapasztalat,

        kiemelt szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),

        jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

        e-mailben, fényképes szakmai önéletrajz kíséretében (a 45/2012. (III.20.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint) munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével,

        hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik, kezelhetik,

        az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,

        három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban 2019. június 3. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. május 26.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Sepsei Nándorné, személyügyi szervező nyújt, a 06 1 381-1344 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. június 2.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  • Újbuda Honlap
  • Újbuda Képújság

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Az álláshirdetésre megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a http://www.ujbuda.hu/ honlapon szerezhet.

Ossza meg a bejegyzést