Hirdetés
Építésügyi hatósági ügyintéző - Komáromi Polgármesteri Hivatal PDF Nyomtatás E-mail
2019. január 08. kedd, 10:03

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozott idejű, 2019.december 31-ig tartó közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, 2900 Komárom, Szabadság tér 1.

A közszolgálati tisztviselők képesítési előírásairól szóló 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet alapján a munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök:

1. számú melléklet 15. pont: építésügyi igazgatás (a) pont.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Építésügyi hatósági feladatok tekintetében az ügyek döntésre történő előkészítése.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény , valamint a(z) Komáromi Polgármesteri Hivatal Közszolgálati Szabályzata rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

        Főiskola, vagy egyetemi szintű építészmérnöki, építőmérnöki (magasépítő területen szerkezetépítő szakirány), vagy településmérnöki végzettség,

        Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

        Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

        építésügyi vizsga,

        építéshatósági területen szerzett - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

        közigazgatási alapvizsga, szakvizsga

        "B" kategóriájú vezetői engedély

Elvárt kompetenciák:

        Kiváló szintű pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

        a 45/2012. (III.20.) Korm. rendelet 1. melléklete szerinti önéletrajz

        motivációs levél

        végzettséget igazoló okiratok másolatai

        nyilatkozat arról, hogy a pályázat kiírója a pályázat elbírálásával kapcsolatban a pályázó személyes adatait kezelheti.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. február 4.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Kertész-Molnár Erika építéshatósági csoportvezető nyújt, a 34/541 323 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

        Postai úton, a pályázatnak a Komáromi Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (2900 Komárom, Szabadság tér 1. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: Sz. 15961/2018. , valamint a munkakör megnevezését: építésügyi hatósági ügyintéző.

vagy

vagy

        Személyesen: dr. Baksa-Ströcker Renáta jegyzőnél, Komárom-Esztergom megye, 2900 Komárom, Szabadság tér 1. .

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

A nyertes pályázó kinevezéséről a jegyző a polgármester egyetértésével dönt.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. február 20.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A kinevezés 6 hónap próbaidő kikötésével történik. A kinevezésre GYES miatt fizetés nélküli szabadságon lévő munkatárs helyettesítése céljából kerül sor. A fizetés nélküli szabadság meghosszabbítása esetén a határozott idejű kinevezés is meghosszabbítható.

Ossza meg a bejegyzést