Építésügyi hatósági ügyintéző - Komáromi Polgármesteri Hivatal PDF Nyomtatás E-mail
2019. január 08. kedd, 10:03

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozott idejű, 2019.december 31-ig tartó közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, 2900 Komárom, Szabadság tér 1.

A közszolgálati tisztviselők képesítési előírásairól szóló 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet alapján a munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök:

1. számú melléklet 15. pont: építésügyi igazgatás (a) pont.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Építésügyi hatósági feladatok tekintetében az ügyek döntésre történő előkészítése.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény , valamint a(z) Komáromi Polgármesteri Hivatal Közszolgálati Szabályzata rendelkezései az irányadók.

Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

Főiskola, vagy egyetemi szintű építészmérnöki, építőmérnöki (magasépítő területen szerkezetépítő szakirány), vagy településmérnöki végzettség,

Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

építésügyi vizsga,

építéshatósági területen szerzett - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

közigazgatási alapvizsga, szakvizsga

"B" kategóriájú vezetői engedély

Elvárt kompetenciák:

Kiváló szintű pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

a 45/2012. (III.20.) Korm. rendelet 1. melléklete szerinti önéletrajz

motivációs levél

végzettséget igazoló okiratok másolatai

nyilatkozat arról, hogy a pályázat kiírója a pályázat elbírálásával kapcsolatban a pályázó személyes adatait kezelheti.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. február 4.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Kertész-Molnár Erika építéshatósági csoportvezető nyújt, a 34/541 323 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Komáromi Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (2900 Komárom, Szabadság tér 1. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: Sz. 15961/2018. , valamint a munkakör megnevezését: építésügyi hatósági ügyintéző.

vagy

Elektronikus úton dr. Baksa-Ströcker Renáta jegyző részére a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. E-mail címen keresztül

vagy

Személyesen: dr. Baksa-Ströcker Renáta jegyzőnél, Komárom-Esztergom megye, 2900 Komárom, Szabadság tér 1. .

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

A nyertes pályázó kinevezéséről a jegyző a polgármester egyetértésével dönt.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. február 20.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A kinevezés 6 hónap próbaidő kikötésével történik. A kinevezésre GYES miatt fizetés nélküli szabadságon lévő munkatárs helyettesítése céljából kerül sor. A fizetés nélküli szabadság meghosszabbítása esetén a határozott idejű kinevezés is meghosszabbítható.