Jogi referens - Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala PDF Nyomtatás E-mail
2018. október 09. kedd, 09:22

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, 2800 Tatabánya, Fő tér 6.

Ellátandó feladatok:

- jogi állásfoglalások készítése, - szerződések készítése, véleményezése, - az önkormányzat képviselete polgári peres eljárásokban, - közgyűlési, bizottsági előterjesztések jogi szempontú véleményezése, - közreműködés a Polgármesteri Hivatal szabályzatainak kidolgozásában, - közbeszerzési és helyi beszerzési eljárásokban történő közreműködés, - egyéb jogi feladatok ellátása.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Jogi referensi feladatok ellátása

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény , valamint a(z) Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalának Közszolgálati Szabályzata és a 29/2016. (XI.29.) sz. Önkormányzati rendelet rendelkezései az irányadók.

Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

Egyetem, Jogi egyetemi végzettség,

Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Jogi szakvizsga

Polgári jogi gyakorlat

Önkormányzatnál szerzett gyakorlat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

45/2012.(III.20.) Korm. rendelet 1. sz. melléklete szerinti közszolgálati önéletrajz

Iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvvizsgát igazoló okiratok fénymásolata

Motivációs levél

3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány vagy nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványát benyújtja

Nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy nem áll fegyelmi büntetés, eltiltás hatálya alatt

Vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítésének vállalására vonatkozó nyilatkozat

Adatkezelési nyilatkozat arról, hogy a pályázat elbírálásában részt vevők a pályázat tartalmát megismerhetik

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. október 26.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala címére történő megküldésével (2800 Tatabánya, Fő tér 6. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 2-358/2018. , valamint a munkakör megnevezését: jogi referens.

Elektronikus úton Dr. Berkovics Gegrely jegyző részére a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. E-mail címen keresztül

Személyesen: Dr. Berkovics Gergely jegyző, Komárom-Esztergom megye, 2800 Tatabánya, Fő tér 6. .

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

Illetményalap 2018-ban 46.770 Ft. Éves cafetéria juttatás bruttó 233.850 Ft Rugalmas munkarend A pályázatokat a munkáltatói jogkör gyakorlója bírálja el.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. november 15.