Építésügyi igazgatási ügyintéző - Edelényi Közös Önkormányzati Hivatal PDF Nyomtatás E-mail
2018. október 09. kedd, 09:15

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3780 Edelény, István Korály útja 52.

A közszolgálati tisztviselők képesítési előírásairól szóló 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet alapján a munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök:

Építésügyi igazgatási ügyek intézése

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

I. fokú építéshatósági tevékenység ellátása, építési, bontási, használatba vételi, fennmaradási engedélyek kiadása, szükség esetén bírságolási tevékenység, jogszabályban előírt esetekben szakhatóságként való közreműködés.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény , valamint a(z) 2/2017. Jegyzői Utasítás rendelkezései az irányadók.

Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

Felsőfokú képesítés,

Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

29/2012.(III.7.) Korm.rendelet 1. melléklet 15. a) szerinti végzettség

egyetemi szintű építészmérnöki vagy építőmérnöki (magasépítő területen szerkezetépítő szakirány) szakképzettség, főiskolai szintű magasépítő üzemmérnöki, építészmérnöki, építőmérnöki (magasépítő területen szerkezetépítő szakirány) vagy városgazdasági üzemmérnöki (ezzel egyenértékű településmérnöki) szakképzettség vagy ezekkel egyenértékűnek elismert szakképzettség, vagy

alapképzésben szerzett építész, épületszerkezeti konstruktőr vagy magasépítési szakirányán szerzett szakképzettség, mesterfokozatú képzésben szerzett tervező építészmérnöki, szerkezettervező építészmérnöki szakképzettség, osztatlan képzésben szerzett építész szakképzettség vagy ezekkel egyenértékűnek elismert szakképzettség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

szakmai tevékenységet tartalmazó önéletrajz

iskolai végzettséget igazoló okirat(ok) másolata

3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány másolata

adatkezelési nyilatkozat arról, hogy a pályázat elbírálásában résztvevők a pályázat tartalmát megismerhetik

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. október 31.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt DR. VÁRTÁS JÓZSEF JEGYZŐ nyújt, a 48/524-100 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a EDELÉNYI KÖZÖS ÖNKORMÁNYZATI HIVATAL címére történő megküldésével (3780 EDELÉNY, ISTVÁN KIRÁLY ÚTJA 52. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 7/2018. , valamint a munkakör megnevezését: építésügyi igazgatási ügyintéző.

Elektronikus úton DR. VÁRTÁS JÓZSEF JEGYZŐ részére a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. E-mail címen keresztül

Személyesen: DR. VÁRTÁS JÓZSEF, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3780 EDELÉNY, ISTVÁN KIRÁLY ÚTJA 52. .

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázatokat a jegyző bírálja el. A pályázat kiírója a pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartja.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. november 15.