Hirdetés
Városüzemeltetési referens - Kazincbarcikai Polgármesteri Hivatal PDF Nyomtatás E-mail
2018. augusztus 10. péntek, 09:11

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, 3700 Kazincbarcika, Fő tér 4.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

településfejlesztési és -rendezési, valamint településüzemeltetési feladatok, ezen belül: városüzemeltetési feladatok különösen épületek, építmények és/vagy út, járda, parkoló, közterületek építésének, felújításának, karbantartásának koordinálása, dokumentálása, munkaterületek átadása, annak előkészítése, műszaki átadás-átvételi eljárásokon való részvétel, használatbavételi / forgalomba helyezési eljárások lebonyolítása, kisebb volumenű tervezési feladatok, tervek elbírálása, véleményezése.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény , valamint a(z) 7/2015. sz. egységes közszolgálati szabályzat rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

         Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

         Főiskola,

         Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

         Felsőfokú szakirányú végzettség mélyépítő, vagy úttervező mérnök, ill. középfokú képesítés, -épületgépészeti, magasépítő szakirány

         A határozatlan időre szóló köztisztviselői jogviszony teljes munkaidőben, hat hónap próbaidő kikötésével jön létre,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

         Műszaki ellenőri vagy felelős műszaki vezetői jogosultság, vagy szakmai tapasztalat

         Épületgépészeti, magasépítői területen szerzett szakmai tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

         A végzettséget igazoló okiratok másolata

         Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz

         90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány

         A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati elbírással összefüggő kezeléshez hozzájárul

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. szeptember 7.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Gresnyer Katalin nyújt, a +36 48 514 725 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. szeptember 10.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A beérkezett pályázatok tartalmi és formai szűrését követően a pályázók személyes meghallgatáson vesznek részt. A pályázó kiírója fenntartja a pályzat érvénytelenné nyilvánításának jogát.

Ossza meg a bejegyzést