Építéshatósági ügyintéző - Dunakeszi Polgármesteri Hivatal PDF Nyomtatás E-mail
2018. augusztus 06. hétfő, 12:40

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Pest megye, 2120 Dunakeszi, Fő út 25.

A közszolgálati tisztviselők képesítési előírásairól szóló 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet alapján a munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök:

1.sz.melléklet 15. pont építésügyi igazgatási feladatok.

Ellátandó feladatok:

Építésügyi hatósági engedélyezések, építésrendészet, építés-felügyelet, nyilvántartásokkal, ügyfélfogadással kapcsolatos feladat- és hatáskörök.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Az önkormányzati hivatalban az építéshatósági feladatok - hatályos jogszabályok szerinti - ellátása.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadók.

Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

Egyetem, egyetemi szintű építészmérnöki vagy építőmérnöki (magasépítő területen szerkezetépítő szakirány) szakképzettség, főiskolai szintű magasépítő üzemmérnöki, építészmérnöki, építőmérnöki (magasépítő területen szerkezetépítő szakirány) vagy városgazdasági üzemmérnöki (ezzel egyenértékű településmérnöki) szakképzettség vagy ezekkel egyenértékűnek elismert szakképzettség, vagy alapképzésben szerzett építész, épületszerkezeti konstruktőr vagy magasépítési szakirányán szerzett szakképzettség, mesterfokozatú képzésben szerzett tervező építészmérnöki, szerkezettervező építészmérnöki szakképzettség, osztatlan képzésben szerzett építész szakképzettség vagy ezekkel egyenértékűnek elismert szakképzettség,

Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

Ügyfélközpontúság

Jó kommunikációs-, és problémamegoldó képesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Építéshatósági munkakörben szerzett - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

ÉTDR program ismerete

Közigazgatási alap- és/vagy szakvizsga megléte

Építésügyi vizsga megléte

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Részletes szakmai önéletrajz

Iskolai végzettséget igazoló okirat másolata

Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. augusztus 31.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Dunakeszi Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (2120 Dunakeszi, Fő út 25. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: K-XVI-662/2018 , valamint a munkakör megnevezését: Építéshatósági ügyintéző.

vagy

Elektronikus úton Jancsó Tamás részére a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. E-mail címen keresztül

Személyesen: Ügyfélszolgálati iroda, Pest megye, 2120 Dunakeszi, Fő út 25. .

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

Az érvényes pályázatok közül a nyertes pályázatot az osztályvezető a munkáltatói jogkör gyakorlójának egyetértésével választja ki, többkörös állásinterjút követően. A döntésről a pályázókat az elbírálást követően a pályázat kiírója értesíti. A pályázat kiírója pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartja.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. szeptember 21.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

www.dunakeszi.hu - 2018. augusztus 3.

Telekeszi TV - 2018. augusztus 3.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A próbaidő sikeres elteltét követően a nyújtott teljesítmény függvényében az illetmény pozitív mértékű újratárgyalására kerülhet sor.