Településrendezési ügyintéző - Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala PDF Nyomtatás E-mail
2018. június 12. kedd, 11:08

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozott idejű, előreláthatólag 2 évig tartó közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, 2800 Tatabánya, Fő tér 8.

Ellátandó feladatok:

Tatabánya MJV Polgármesteri Hivatala – Főépítészi Iroda szervezeti egységében településrendezéssel és településkép védelemmel összefüggő feladatok ellátása.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Településrendezési feladatok ellátása.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény , valamint a(z) Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalának Közszolgálati Szabályzata (helyben megállapított illetményalap 46.770,-Ft) rendelkezései az irányadók.

Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

Főiskola, vagy egyetem, építész szakmacsoportokba tartozó szakképesítés,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Szakmai tapasztalat építész- vagy településtervezői munkakörben.

Felhasználói szintű informatikai (irodai és CAD) ismeretek.

Önkormányzatnál településrendezési vagy építéshatósági munkakörben szerzett gyakorlat.

Helyismeret Tatabánya és vonzáskörzete, illetve a megye vonatkozásában.

Magas szintű kommunikációs és problémakezelési készség.

Az angol nyelv középfokú aktív ismerete.

B kategóriás jogosítvány.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

45/2012.(III.20.) Korm. rendelet 1. sz. melléklete szerinti közszolgálati önéletrajz, feltüntetve a szakmai tapasztalatot jelentő tevékenységek referencia listáját.

Referencia személy ajánlása.

Motivációs levél.

Iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok fénymásolata.

3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, vagy nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványát átadja.

Vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítésének vállalására vonatkozó nyilatkozat.

Adatkezelési nyilatkozat arról, hogy a pályázat elbírálásában részt vevők a pályázat tartalmát megismerhetik.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. június 30.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala címére történő megküldésével (2800 Tatabánya, Fő tér 6. Dr. Berkovics Gergely jegyző. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 2 - 312 / 2018. , valamint a munkakör megnevezését: településrendezési ügyintéző.

vagy

Elektronikus úton Dr. Berkovics Gergely részére a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. E-mail címen keresztül

Személyesen: Dr. Berkovics Gergely jegyző, Komárom-Esztergom megye, 2800 Tatabánya, Fő tér 6. .

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. július 31.