Hirdetés
Lakáshasznosítási ügyintéző - Budapest Főváros XIV. Kerület Zuglói Polgármesteri Hivatal PDF Nyomtatás E-mail
2018. június 06. szerda, 11:34

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Budapest, 1145 Budapest, Pétervárad u. 2.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Az önkormányzat tulajdonában álló lakásokkal kapcsolatos ügyintézés. Lakásbérleti és adásvételi szerződések megkötésének előkészítése. Bizottsági, képviselő-testületi előterjesztések készítése, határozatok végrehajtása. Beérkezett kérelmekkel kapcsolatos döntések előkészítése. Lakbér felülvizsgálati, lakáspályázati anyagok kiértékelése.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény , valamint a(z) Képviselő-testület köztisztviselők és ügykezelők jogviszonyának egyes kérdéseiről szóló 30/2014. (XI.18.) rendelete és a Közszolgálati Szabályzat rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

         Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

         Főiskola,

         Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

         Felsőoktatásban szerzett műszaki, közszolgálati, jogi, építész, gazdaságtudományi szakképzettség.

         Munkakörre vonatkozó foglalkozás-egészségügyi alkalmasság.

         Jogviszony létesítése esetén vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

         Közigazgatásban szerzett legalább 1 éves szakmai tapasztalat.

         Gyakorlott szintű számítógépes ismeret.

Elvárt kompetenciák:

         magas szintű írásbeli kifejező készség,

         jó kommunikációs és problémamegoldó készség,

         precíz, önálló munkavégzés,

         ügyfélcentrikus hozzáállás,

         szakmai fejlődési igény,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

         Részletes szakmai önéletrajz a Kttv. 45. § (4) bekezdésében foglalt egységes adattartalommal, és a megpályázott pozíció feltüntetésével. Motivációs levél.

         Iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata.

         A Kttv. 42. § (1) és (3) bekezdése szerinti, három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány vagy igazolás az igénylésről.

         Postai úton beadott pályázat esetén csatolni szükséges a pályázati anyaghoz a www.zuglo.hu weboldalról letölthető adatkezelési tájékoztató megismerését követően a pályázó által aláírt, az adatkezeléshez szükséges hozzájáruló nyilatkozatokat.

         Elektronikus úton a www.zuglo.hu portálon az adatkezelési tájékoztató megismerését és az adatkezeléshez szükséges hozzájáruló nyilatkozatok megadását követően a Karrier rovat űrlapjának felhasználásával, a kért adatok és dokumentumok feltöltésével, valamint a pozíció megjelölésével nyújtható be a pályázat.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. június 28.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Bottyán Tünde Gyöngyvér nyújt, a 1/872-9312 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

         Postai úton, a pályázatnak a Budapest Főváros XIV. Kerület Zuglói Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (1145 Budapest, Pétervárad u. 2. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: HUM/900002-33/2018 , valamint a munkakör megnevezését: lakáshasznosítási ügyintéző.

         Elektronikus úton a kért adatok és dokumentumok feltöltésével a www.zuglo.hu (Hivatal-Karrier menüpont) oldalon keresztül.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. július 27.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

         www.zuglo.hu

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A Hivatalban a köztisztviselői illetményalap 45 000,- forint.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.zuglo.hu honlapon szerezhet.

Ossza meg a bejegyzést