Pénzügyi - számviteli ügyintéző - Albertirsai Közös Önkormányzati Hivatal PDF Nyomtatás E-mail
2018. május 15. kedd, 09:19

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Pest megye, 2730 Albertirsa, Irsay Károly utca 2.

A közszolgálati tisztviselők képesítési előírásairól szóló 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet alapján a munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök:

19. Az I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett gazdaságtudományi, közszolgálati, műszaki menedzser, gazdasági agrármérnöki, jogi, szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és gazdaságtudományi, statisztikai, informatikai, műszaki, logisztikai felsőfokú, illetve mérlegképes könyvelő szakképesítés. A II. besorolási osztályban: Gazdasági középiskolai végzettség; vagy középiskolai végzettség és gazdaságtudományi, statisztikai, banki ügyintézői, informatikai, műszaki, logisztikai, menedzserasszisztens szakképesítés.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Az államháztartás rendje szerint az önkormányzat és költségvetési szervei gazdálkodási, pénzügyi-számviteli feladatinak teljes körű ellátása. Költségvetési előirányzatok tekintetében a gazdálkodással, a könyveléssel, az adatszolgáltatásokkal kapcsolatos feladatok elvégzése. Az önkormányzat és költségvetési szervei gazdálkodásáról szóló beszámolóinak, mérlegeinek, valamint az időközi költségvetési jelentéseinek elkészítésében való közreműködés, gazdasági események kontírozása, főkönyvi könyvelés, kincstári adatszolgáltatások elkészítése, analitikus nyilvántartások vezetése. Részvétel a határidős feladatok elvégzésében.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény , valamint a(z) Albertirsa Város Önkormányzata Képviselő-testületének a Képviselő-testület hivatalának köztisztviselői közszolgálati jogviszonyának egyes kérdéseiről szóló 26/2012. (XI. 14.) önkormányzati rendelete irányadó. rendelkezései az irányadók.

Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

Középfokú képesítés,

Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

a közszolgálati tisztviselők képesítési előírásairól szóló 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. számú melléklet 19. pontja szerinti végzettség

mérlegképes könyvelői végzettség,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

államháztartási szakon szerzett mérlegképes könyvelői képesítés,

államháztartás területén szerzett számviteli gyakorlat

Elvárt kompetenciák:

szakmai ismeretek kiváló színvonalon történő alkalmazása,

kiváló problémamegoldó képesség,

önálló, felelősségteljes munkavégzés,

megbízhatóság,

hivatástudat és elkötelezettség,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

a 45/2012. (III.20) Korm. rendelet 1. melléklete szerinti önéletrajz,

motivációs levél,

a végzettséget, szakképesítést tanúsító okiratok másolatai,

a pályázatban előnyként megjelölt feltételeket igazoló dokumentumok,

három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány vagy annak megkérését igazoló szelvény, amennyiben a pályázó nem áll a Kttv. alá tartozó munkáltatónál közszolgálati jogiszonyban,

nyilatkozat, hogy vállalja a vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatását,

nyilatkozat, hogy a Kttv. 84-85 §-a szerinti összeférhetetlenség nem áll fenn

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. május 25.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Albertirsai Közös Önkormányzati Hivatal címére történő megküldésével (2730 Albertirsa, Irsay Károly utca 2. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 01-1781/2018. , valamint a munkakör megnevezését: pénzügyi - számviteli ügyintéző.

Személyesen: Zátrokné Dobrovolni Erika, Pest megye, 2730 Albertirsa, Irsay Károly utca 2. .

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. június 8.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A munkáltató 6 hónap próbaidőt határoz meg. A pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát a pályázat kiírója fenntartja.