Hirdetés
Pénzügyi előadó - Pilisszentiván község Polgármesteri Hivatala PDF Nyomtatás E-mail
2018. április 17. kedd, 10:03

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Pest megye, 2085 Pilisszentiván, Szabadság út 85.

A közszolgálati tisztviselők képesítési előírásairól szóló 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet alapján a munkakör betöltője által ellátandó feladatkörök:

19. Pénzügyi és számviteli feladatkör

Ellátandó feladatok:

bérkönyvelés, adóbevallás, pénzforgalom lebonyolítása, kapcsolódó analitikák vezetése, kontírozás, könyvelés, statisztikai és egyéb adatszolgáltatások, részvétel a költségvetés tervezésében, a beszámoló elkészítésében

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

        Főiskola, - közép- vagy felsőfokú szakirányú (pénzügyi, számviteli) végzettség,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

        Felsőfokú képesítés, mérlegképes könyvelői végzettség,

        - vállalkozási vagy közigazgatási területen szerzett számviteli gyakorlat - 1 év alatti szakmai tapasztalat,

Előnyt jelentő kompetenciák:

        Jó szintű közigazgatási alapvizsga/szakvizsga

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

        a pályázó részletes szakmai önéletrajz, képzettséget tanúsító okiratok másolatai

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. május 4.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Ziegler László nyújt, a 26-367-322, 26-367-887 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

        Postai úton, a pályázatnak a Pilisszentiván község Polgármesteri Hivatala címére történő megküldésével (2084 Pilisszentiván, Szabadság út 85. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 366/2018 , valamint a munkakör megnevezését: Pénzügyi előadó.

vagy

        Személyesen: Ziegler László pénzügyi osztályvezető, Pest megye, 2084 Pilisszentiván, Szbadság út 85. .

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

15 napon belül

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. május 18.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  • www.pilisszentivan.hu - 2018. április 16.

Ossza meg a bejegyzést