Kertészeti ügyintéző - Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala PDF Nyomtatás E-mail
2018. február 13. kedd, 10:07

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozott idejű, előreláthatólag 2019. március 04-ig tartó közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, 2800 Tatabánya, Fő tér 6.

Ellátandó feladatok:

Önkormányzati tulajdonú parkok, terek, zöldfelületek, játszóterek és csatlakozó létesítmények üzemeltetési, fenntartási és felújítási tevékenységének ügyintézése, koordinálása, ellenőrzése. Köztisztasággal összefüggő munkálatok felügyelete. Temetőüzemeltetéssel kapcsolatos munkálatok felügyelete.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Kertészeti ügyintézői feladatok ellátása.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény , valamint a(z) Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatalának Közszolgálati Szabályzata rendelkezései az irányadók.

Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

Középiskola/gimnázium, kertészeti szakirányú végzettség, szakképzettség,

"B" kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Informatikai alapismeretek (excel, word).

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

Önkormányzatnál hasonló munkakörben szerzett gyakorlat.

Kert- és tájépítő, zöldfelület fenntartó gyakorlat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

45/2012.(III.20.) Korm.rendelet 1.sz. melléklete szerinti közszolgálati önéletrajz.

Iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok fénymásolata.

Motivációs levél.

Referencia személy ajánlása.

3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány vagy nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványát benyújtja.

Vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítésének vállalására vonatkozó nyilatkozat.

Adatkezelési nyilatkozat arról, hogy a pályázat elbírálásában részt vevők a pályázat tartalmát megismerhetik.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. február 26.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala címére történő megküldésével (2800 Tatabánya, Fő tér 6. Dr. Berkovics Gergely jegyző. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 2 - 262 /2018. , valamint a munkakör megnevezését: kertészeti ügyintéző.

vagy

Elektronikus úton Dr. Berkovics Gergely részére a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. március 25.