Várgondnokság intézményvezető - Füzér község Önkormányzat PDF Nyomtatás E-mail
2018. február 07. szerda, 08:21

A foglalkoztatotti jogviszony időtartama:  Határozott idejű – 5 évre szóló - közalkalmazottak jogállásáról szóló törvény szerinti jogviszony
Foglalkoztatás jellege:Teljes munkaidő
A munkavégzés helye:Borsod-Abaúj-Zemplén Megye, 3996 Füzér Rákóczi út 2.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó feladatok:

Turizmusfejlesztési feladatokat ellátó intézmény működtetését biztosító költségvetési szerv intézményvezetői feladatainak teljes körű ellátása a munkaköri leírásban foglaltak szerint valamint a „Reg-Élő Vár Zemplénben” című projekt teljes koordinálása.
A Füzéri vár befejező ütemének előkészítése és Füzér község Önkormányzat pályázatainak megvalósításában való intézményi részvétel és annak koordinálása.

Illetmény és juttatások:
Az illetmények és juttatások megállapítása közös megegyezéssel, a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezéseinek figyelembevételével történik.
Vezetői pótlék: 250%

· Középiskolai/gimnáziumi érettségi
· Személyes meghallgatás alapján bírálandó személyes rátermettség
- 10-20 fő irányítására való alkalmasság,
- szakmai tapasztalat 4 éves vezetői,
- jó kommunikációs készség, pontos, megbízható munkavégzés,
- informatikai alapképzettség, felhasználói szintű számítógépes alapismeretek,
- „B” kategóriájú jogosítvány
bírálati szempontok alapján.

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok:

· szakmai önéletrajz
· végzettséget igazoló bizonyítvány másolata
· erkölcsi bizonyítvány (a pályázat benyújtásának nem kötelező, a munkakör betöltésének
kötelező feltétele)
· a pályázati eljárás során a személyes adatok kezeléséhez hozzájáruló nyilatkozat
· jogosítvány másolat

A munkakör betöltésének időpontja:

A munkakör legkorábban 2018. március 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. február 23. 12 óra.

A pályázat benyújtásának módja:

· Postai úton Füzér község Önkormányzat Horváth Jenő polgármester úr részére 3996 Füzér Rákóczi út 2. címezve, „Várgondnokság intézményvezetői pályázat” felirattal, a pályázat benyújtási határidőre beérkezve, vagy
· Személyesen a fenti címen, Horváth Jenő polgármester úr részére címzett borítékban átadva a pályázat benyújtási határidőig.

A pályázat elbírálása:
· döntés 2018. február 26-án tartandó képviselő-testületi ülésen, a pályázó kérelmétől függően nyílt/zárt ülésen.
Pályázó részére a döntést követő napon a döntéshozó értesítést küld.

Pályázat publikálása:

· Füzér község Önkormányzat hirdetőtáblája, honlapja www.fuzer.hu