Pénzügyi, gazdálkodási ügyintéző - Tarnazsadányi Közös Önkormányzati Hivatal PDF Nyomtatás E-mail
2018. január 09. kedd, 10:19

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Heves megye, 3283 Tarnazsadány, Kossuth L. utca 17.

Ellátandó feladatok:

Pénzügyi, gazdálkodási könyvelési feladatok, kötelező adatszolgáltatások, beszámolók készítése.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Tarnazsadányi Közös Önkormányzati Hivatal Tarnazsadány Község Önkormányzatának és intézményeinek gazdálkodásával kapcsolatos feladatok ellátása.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadók.

Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

Középiskola/gimnázium,

Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

mérlegképes könyvelői végzettség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

ASP gazdálkodási szakrendszer ismerete

Elvárt kompetenciák:

Kiváló szintű Önálló, pontos munkavégzés,

Kiváló szintű Együttműködő készség,

Kiváló szintű Nagyfokú teherbírás,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Szakmai önéletrajz

Iskolai végzettséget, szakmai képesítést igazoló okiratok, bizonyítványok másolatai

Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul a pályázati anyagban foglallt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben történő kezeléséhez.

Nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy vállalja az előírt vagyonnyilatkozattételi kötelezettségét.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. január 26.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Ádám Zsuzsanna Mária nyújt, a 06/36 479-997 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Tarnazsadányi Közös Önkormányzati Hivatal címére történő megküldésével (3283 Tarnazsadány, Kossuth L. utca 17. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: Izs/1/2018 , valamint a munkakör megnevezését: pénzügyi, gazdálkodási ügyintéző.

Elektronikus úton Ádám Zsuzsanna Mária részére a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. E-mail címen keresztül

Személyesen: Ádám Zsuzsanna Mária, Heves megye, 3283 Tarnazsadány, Kossuth L. utca 17. .

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:

A kiíró a pályázat eredménytelenné nyilvánításának jogát indokolási kötelezettség nélkül az eljárás időtartama alatt fenntartja.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. január 31.