Pénzügyi ügyintéző - Csányi Polgármesteri Hivatala PDF Nyomtatás E-mail
2018. január 01. hétfő, 18:37

A közszolgálati jogviszony időtartama: határozatlan idejű közszolgálati jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
A munkavégzés helye: Heves megye, 3015 Csány, Kossuth Lajos út 2.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

Pénzügyi igazgatási feladatok, közreműködés a költségvetés, a zárszámadás előkészítésében, kontírozás, tárgyi eszközök aktiválása és az ezzel kapcsolatos könyvelési feladatok ellátása, leltározási feladatok ellátása, pénztáros - helyettesi feladatok ellátása. Nem rendszeres kifizetések (útiköltség, megbízási díjak), KIRA-rendszerben való rögzítések. Alkalmazási iratok (jogviszony létesítése, jogviszony módosítása, ezen belül kinevezés, átsorolás) elkészítése, rögzítése a KIRA rendszerben. Mérlegjelentések, PM-infó, beszámoló készítésében való aktív közreműködés. Saját termelésű készletek könyvelése, önköltségszámítás, állattartással kapcsolatos könyvelés, ezekkel összefüggő analitikák vezetése.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény , valamint a(z) A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közszolgálati tisztviselők jogállásáról szóló" 2011. évi CXCIX. törvény, valamint a(z) A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közszolgálati tisztviselők jogállásáról szóló" 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadók. rendelkezései az irányadók.

Magyar állampolgárság,         Cselekvőképesség,         Büntetlen előélet,

Középiskola/gimnázium,

Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

Magyar állampolgárság, • Cselekvőképesség, • Büntetlen előélet, • Középiskola/gimnázium, • Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

mérlegképes könyvelő,

Felhasználói szintű Számviteli/pénzügyi szoftverismeret,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

Részletes szakmai önéletrajz • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány • Szakirányú végzettséget igazoló okirat másolata • Hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatok pályázati eljárással összefüggően szükséges 3. személy által történő megismeréséhez

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. január 26.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Medve István nyújt, a 70/370-6416 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

Postai úton, a pályázatnak a Csányi Polgármesteri Hivatala címére történő megküldésével (3015 Csány, Kossuth Lajos út 2. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 2737/2017 , valamint a munkakör megnevezését: Pénzügyi ügyintéző.

vagy

Elektronikus úton Dávid Gábor részére a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. január 30.